Home Aktualitet Te “Rilindja” ndodh edhe kjo! I akuzuari për lidhje me bandat dhe akuzatori në mbledhje partie

Te “Rilindja” ndodh edhe kjo! I akuzuari për lidhje me bandat dhe akuzatori në mbledhje partie

nga Editor

Te Rilindja nuk te habit me asgje. Nje mbledhje e strukturave te partise ne Fier ka sjelle nje panorame aspak normale. Ne te njejten tryeze, ku ne mes si per te shmangur perplasjet ndodhet Taulant Balla, jane ulur Petro Koçi si deputet i ketij qarku dhe kryebashkiaku po nga e njejta parti Armando Subashi. Kujtojme se Koçi ka akuzuar Subashin se po i jep tenderave bandave. Por te Rilindja nuk e kane problem, me urdher te shefit dhe cdo gjë harrohet.

Lajme te ngjashme