Home Aktualitet ‘Të bashkuar drejt fitores’/ Berisha falenderon firmëtarët e Elbasanit, fton të gjithë delegatët në 11 dhjetor

‘Të bashkuar drejt fitores’/ Berisha falenderon firmëtarët e Elbasanit, fton të gjithë delegatët në 11 dhjetor

nga Editor

Ish-kryeministri Sali Berisha ka falënderuar në mënyrë të veçantë delegatët firmëtarë të Elbasanit për guximin dhe dinjitetin e treguar për administrimin dhe mbrojtjen e procesit të mbledhjes së firmave për Kuvendin e 11 dhjetorit.

‘U bëj thirrje të gjithë delegatëve të bashkohen me ne, në Ditëlindjen e Partisë Demokratike! Të bashkuar drejt Fitores!’, shkruan Berisha në Facebook.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=451168426364265&id=100044133352457

Lajme te ngjashme