Home Aktualitet Dështon takimi i Bashës në Durrës, e presin vetëm tre persona

Dështon takimi i Bashës në Durrës, e presin vetëm tre persona

nga Editor

Zëra afër Lulzim Bashës kishin njoftuar se kësaj jave ky i fundit do të dilte për takime në bazë.

Tentativa ka filluar dhe me Durrësin ku Basha do të mblidhte Kryesinë e partisë atje, por është pritur vetëm nga Ferdinand Xhaferi, Luan Hoti e Pëllumb Berisha.

Më pas për të “kamufluar” dështimin e takimit ka bërë një vizitë në një banesë të dëmtuar nga tërmeti i dy viteve më parë.

Kjo është një foto e takimit të Bashës dhe në Durrës, ndërkohë në të njëjtën orë po dje në Kurbin qindra qytetarë shtyheshin për të zënë një vend në sallën ku po mbahej ‘Foltorja’.

Lajme te ngjashme