Home Aktualitet E rëndë në Tiranë, bie nga biçikleta, ndërron jetë 17-vjeçarja

E rëndë në Tiranë, bie nga biçikleta, ndërron jetë 17-vjeçarja

nga Editor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në  Tiranë, ku për pasojë ka ndërruar jetë një 17-vjeçare.

Policia njofton se rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe. Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidenti.

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lajme te ngjashme