Home Aktualitet Firmëtarët e Elbasanit për Kuvendin e 11 Dhjetorit shpallin emrat para selisë së PD

Firmëtarët e Elbasanit për Kuvendin e 11 Dhjetorit shpallin emrat para selisë së PD

nga Editor

Dega e Partisë Demokratike të Elbasanit ka bërë transparente sot përpara selisë së PD-së, emrat e delegatëve që kanë firmosur për thirrjen e Kuvendit më 11 Dhjetor, thirrur nga lideri historik Sali Berisha.

Nga Dega e PD-së në Elbasan kanë firmosur 272 delegatë, emrat e të cilëve janë lexuar një për një publikisht para mediave për qëllim transparence dhe me vullnetin e plotë të tyre.

Lajme te ngjashme