Home Aktualitet Bie zjarr në Spitalin Covid 3 në Tiranë, shtëllunga tymi dhe zjarrfikëse në vendngjarje

Bie zjarr në Spitalin Covid 3 në Tiranë, shtëllunga tymi dhe zjarrfikëse në vendngjarje

nga Editor

Ambientet e Spitalit Covid 3 janë përfshirë nga flakët paraditen e kësaj të shtune, shkruan newsbomb.al. Mësohet se zjarri është vënën nën kontroll në kohë dhe nuk ka pacientë apo persona të tjerë të lënduar.

Zjarri ka rënë në katin e parë të Covid 3 që ndodhet në QSUT në Tiranë. Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, në vendngjarje ka shtëllunga tymi dhe forca zjarrfikëse. Në këtë zonë ku ka rënë zjarr mësohet se nuk ka pacientë pasi është një dhomë mjeku.

Vijon…

260745327 2655564824589608 7997801412217098706 n

Lajme te ngjashme