Home Aktualitet Manjani ironizon keq Bashën: Luli është i vetmi kryetar që nuk i beson firmës së vet dhe që u rremben zyrat e partisë anëtarëve të saj

Manjani ironizon keq Bashën: Luli është i vetmi kryetar që nuk i beson firmës së vet dhe që u rremben zyrat e partisë anëtarëve të saj

nga Editor

Ditën e sotme antarët e PD-së së Fierit denoncuan në media se janë ndërruar bravat zyrave të degës, gjë të cilën e konfirmmoi edhe kryetari i zgjedhur Agron Kapllanaj.

Për këtë ka reaguar përmes një statusi në Facebook edhe ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, i cili nuk i kursen dozat e ironisë ndaj Bashes klu shkruan se ai  është i vetmi kryetar që nuk i beson firmës së vet dhe që u rremben zyrat e partisë anëtarëve të saj.Statusi i  Ylli ManjanitLuli është kryetari i vetmi në këtë rruzull që nuk i beson as firmës së vet dhe që u rremben zyrat e partisë anëtarëve të saj… Buxhetin që i jep shteti po e po.Aman se mos nga ngrihen anëtarët e na i marrin zyrën Lulit se kjo pastaj është antidemokratike…Demokratike është dhuna e kryetarit ndaj anëtarëve jo vendimet e këtyre të fundit. Që të jemi të qartë.☝️Nuk e di ç’mendon zonja Kim për këtë gjë? Apo ç’e deshe?Dihet ajo, fajin e ka Saliu.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!