Home Aktualitet Demokratët e Kuçovës zgjedhin ‘Foltoren’, ja kush mer pjesë

Demokratët e Kuçovës zgjedhin ‘Foltoren’, ja kush mer pjesë

nga Editor

Me një entuziazëm të veçantë, me qindra demorkatë kanë dalë të presin ish-kryeministrin Sali Berisha në foltoren e radhës në qytetin e Kuçovës.

Të pranishëm në këtë foltore janë ish deputeti Astrit Veliajish deputeti Genc PolloKryetari i FRPD KuçovëKryetari i PD Kuçovë Vehbi Luzi, e gjithë kryesia e PD Kuçovë dhe ish-kandidati për kryetar bashkie, Myslim Haxhiu.

Ish-kryeministri Berisha po vijon me takimet e tij në bazë për të diskutuar me ta ringritjen e PD, e cila pritet të ndodhë në Kuvendin e 11 dhjetorit, që është thirrur nga gati 5000 delegatë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!