Home Aktualitet Fermeri i afrohet Ramës, truproja e kap nga krahu dhe…

Fermeri i afrohet Ramës, truproja e kap nga krahu dhe…

nga Editor

Një nga truprojat e kryeministrit Edi Rama ka tërhequr me forca një nga fermerët e mbledhur para sallës së Kuvendit. Siç duket nga pamjet, në momentin kur Rama afrohet për të zgjedhur fermerët që duan të flasin me të për ankesat që kanë lidhur me paketën financiare, një nga fermerët i afrohet anash, por tërhiqet menjëherë pas nga truproja e kreut të qeverisë.

Truproja e merr nga  xhupi dhe e zbret poshtë vendit ku edhe po qëndronte edhe pse në asnjë moment fermeri nuk kishin bërë asnjë gjest për të rrezikuar në ndonjë mënyrë numrin një të maxhorancën.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!