E rëndë në Ksamil, gjendet i vdekur nga familjarët një 30-vjeçar

Read Time:20 Second

 Është gjetur pa shenja jetë nga familjarët e tij një 30 vjeçar në Ksamil të Sarandës.

Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin Ervis Oruçi, 30 vjeç me precedentë penalë për vjedhje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike.Bëhet me dije se Ervis Oruçi është i divorcuar dhe po ashtu përdorues i lëndëve narkotike. I riu kishte pak kohë që kishte dalë nga Spitali Psikiatrik i Vlorës

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “E ardhmja e Shqipërisë është integrimi europian dhe partnerët tanë strategjikë të pandryshueshëm janë BE dhe SHBA”
Next post Revista më e madhe gjermane: Rama mbahet në pushtet nga mafia e drogës