Home Aktualitet Rruga drejt 11 dhjetorit/ Berisha: Sot Kuçova pret Foltoren e Shpresës

Rruga drejt 11 dhjetorit/ Berisha: Sot Kuçova pret Foltoren e Shpresës

nga Editor

Lideri historik demokrat, Sali Berisha postoi një video në prag të Foltores së Kuçovës.

Ky takim zhvillohet sot në orën 17:00 në kinemanë e qytetit.

“Sot në ora 17:00 në Kinemanë ‘Kadri Roshi’ të qytetit të Kuçovës mbahet Foltorja me demokratët dhe demokratet e Kuçovës dhe Urës,” shkruan Berisha.

Në video shihet pamje nga ditët e arta të Partisë Demokratike, kur tubimet në Kuçovë ishin masive.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=316&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSaliBerisha%2Fvideos%2F1077537842988504%2F&show_text=false&width=560&t=0

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!