Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do te jetë më ëndërr!!

Read Time:11 Second

Monika Kryemadhi tha:

“Asnjë faktor malinj nuk do të cënojë dot aleancën tonë mbi 100 vjeçare midis Shqipërisë dhe SHBA dhe asnjë faktor malinj nuk do të na largoje nga aspirata e shqiptarëve drejt integrimit në BE.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Aksioni opozitar dhe Reforma Zgjedhore/ Basha mbledh aleatët në selinë blu
Next post Basha çmonton propagandën e Ramës: Ja qëndrimet reale të Merkel, Macron, Conte e Tusk