Aksioni opozitar dhe Reforma Zgjedhore/ Basha mbledh aleatët në selinë blu

Read Time:24 Second

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij.

Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e Partisë Demokratike.

Kryefjalë e këtij takimi është situata politike në vend, pas vendimit të Bashkimit Europian duke i thënë ‘jo’ çeljes së negociatave për Shqipërinë.

Po ashtu në këtë mbledhje opozita joparlamentare do të diskutojë në lidhje me rrugën që do të ndjekë në vazhdim si dhe do të flasin për reformën zgjedhore.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Monika Kryemadhi: 9 kushtet e Bundestagut, axhenda e opozitës
Next post Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do te jetë më ëndërr!!