Rikthehen protestat? Basha mbledh aleatët në selinë blu

Read Time:26 Second

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të mbledhë pasditen e sotme aleatët e tij, ku do të diskutojë vijim e aksionit opozitar, dhe refuzimin e negociatave.

Pasditen e sotme në orën 17:00 Basha do të presë në selinë e PD kryetarët e partive të opozites.

Ndërkohë më herët gjatë ditë së sotme Lulzim Bashaka dhënë edhe një konferencë për shtyp, ku ka kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Rama, pas dështimit me hapjen e negociatave për anëtarësim në BE, të Shqipërisë dhe Maqedonisë më 18 tetor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Basha i përgjigjet Ramës: Mjaft më me shfajësime, ti ke dështuar
Next post Tirania dhe mediokriteti “Ramziu”!