“Bravo Zoran Zaev!!! Vuri atdheun mbi gjithçka”, faqe e zezë për kryeministrin zvarranik Edi Rama!”

Read Time:24 Second

Bravo Zoran Zaev!!

Zajev vendosi!

Maqedonia ne 12 Prill shkon ne zgjedhje te parakohshme.

Ne janar opozita merr drejtimin e Ministrise se Brendshme.

Zajev i dha nje Leksion te vertete demokracie
dhe atdhedashurie te gjitheve.

Faqe e bardhe per Zajev,qe vuri atdheun mbi gjthshka

Faqe e zeze per kryeministrin zvarranik Edi Rama, qe vazhdon turperisht ne karrige pasi jo vetem qe la Shqiperine pa Negociata, por qe ai shkaku i vetem qe Maqedonia e Veriut nuk i hapi negociatat.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit jep alarmin: Nesër Policia rrethon teatrin, na ndihmoni
Next post Shengeni ballkanik, Kurti: Duhet të kemi kujdes nga Serbia, tre vite më parë tentoi një puç