Makina përplas për vdekje një këmbësor tek Shkëmbi i Kavajës

Read Time:34 Second

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në  afërsi të  Shkëmbit të  Kavajës. Mësohet  se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësore. Dyshohet se viktima i ka prerë  rrugën automjetit. Policia ndodhet në  vendngjarje dhe po hetohet për shkaqet e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 20.09.2019, rreth orës 18:30, në autostradën Kavajë – Durrës,​  te Shkëmbi Kavajës, mjeti tip “Volkswagen” me drejtues​ shtetasin D. Gj., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin R.D., rreth 80 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Albin Kurti mbërrin në Tiranë, qindra e qindra njerëz e presin te “Millenium”
Next post Programe që nxisin të rinjtë të mos largohen nga Shqipëria