E pabesueshme, kjo është CV e deputetes Halilaj

Read Time:24 Second

Në seancën e fundit plenare, deputetja Halilaj foli kundër “Korporatës së Investimeve”, një nismë që opozita e ka denoncuar si aferë korruptive.

Deputetja Halili pavarësisht se e kishte të shkruar materialin, nuk arrinte të shqiptonte drejt fjalën “Korporatë”, të cilën ajo e tha në vijimësi “Korperatë”. Video e saj u bë virale dhe ndaj saj u ushtrua nje bullizëm i vërtetë në rrjetet sociale.

Me poshte mund te lexoni jeteshkrimin e plote qe deputetja Halilaj ka dorezuar ne Kuvendin e Shqiperise.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Presidenti Meta nis vizitën zyrtare në Tokio, për të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të Madhërisë së Tij Perandorit të ri të Japonisë Naruhito
Next post Fjalimi i Majlindës, dështimi i qeverisë dhe 3-ditëshi i çudisë