Dalin FOTOT: U sulmua nga ariu, kush është bariu që jetonte në stanin e tij në bjeshkët e Gjallicës

Read Time:26 Second

Dalin fotot e bariut të sulmuar nga arusha në zonën e quajtur Sasat në malin e Gjallicës.

KUKËS– Dalin fotot e bariut të sulmuar nga arusha në zonën e quajtur Sasat në malin e Gjallicës. Personi që shihni në fotot e mëposhtme është bariu Ekrem Onuzi, banor i fshatit Nangë. 

Në një kërkim në Facebook, Onuzi ka shpërndarë foto nga stani i tij bashkë me bagëtitë në mal. 45-vjeçari ka qënë mjaft aktiv duke shpërndarë foto nga bjeshkët e Gjallicës dhe nga stanet e tjera. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post I përgjegjshëm ose i pa përgjegjshëm, ja ku është dallimi !
Next post Shqipëria, ADN-ja e një narko-diktature…