Ariu sulmon një person në Kukës, me plagë në kokë e këmbë, i plagosuri ndez zjarr për ndihmë

Read Time:33 Second

Prej dy orësh është njoftuar Salla e Emergjencave për helikopter, por mjeti i transportit është vonuar ndërkohë që i plagosuri lufton me vdekjen.

KUKËS- Një person është sulmuar nga një ari në vendin e quajtur Sasat në Kukës. Mësohet se personi ka marrë plagë të rënda në kokë dhe në këmbë.

Prej dy orësh është njoftuar Salla e Emergjencave për helikopter, por mjeti i transportit është vonuar ndërkohë që i plagosuri lufton me vdekjen. Në kushte mbijetese ai ka ndezur një zjarr për t’u pikasur nga ajri.

Ende nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e tij nga një kafshë e egër kaq e rrezikshme që banon në pyjet e Shqipërisë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!
Next post I përgjegjshëm ose i pa përgjegjshëm, ja ku është dallimi !