Home Kronike Foto/ Kush është Elton Maçolli, punonte në bazën e helikopterëve në Farkë

Foto/ Kush është Elton Maçolli, punonte në bazën e helikopterëve në Farkë

nga Albina Hoxhaj

Elton Maçolli, vëllai i deputetes së Partisë Socialiste ka humbur jetën në një aksident të ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan mbrëmjen e djeshme.

42-vjeçari prej disa vitesh punonte në bazën ajrore të helikopterëve në Farkë. Nga ku edhe postonte vazhdimisht foto nga puna me mjetet e fluturimit. Në rrjetet e tij sociale Eltoni nuk është rezervuar as në fotot që ka ndarë me deputeten Gjylameti dhe motrat e tjera të tij.

Vetëm pak kohë më parë familja Maçolli ka humbur një prej vajzave të tyre.

Lajme te ngjashme