Maliqi: Faqezinj të pacipë. NO Coment

Read Time:22 Second

Deputeti Lefter Maliqi kërkon largimin e Edi Ramës pas moshapjes së negociatave me Bashkimin Europian.

“Faqezinj te pacipë. No Coment. Duhet rrezuar sa me pare, e mashtruan e cpopulluan e vodhën e varfëruan i vranë shpresat një populli qe shembi diktaturën për ëndrrën Europiane. Koha për reagim te menjëhershëm. Për karrigen e te sëmurit, intrigantit, mashtruesit, te  korruptuarit, kllounit te Rilindjes se krimit s’mund te vuaj një popull”, shkruan Maliqi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Kalorësi i Fytyrës së Vrerosur” dhe Presidenti Macron
Next post Kryeministri holandez: Pushtetin në Shqipëri e kontrollon një dorë!