E FRIKSHME/ Aksidenti tragjik në tunelin Tiranë-Elbasan, ja si ka përfunduar makina

Read Time:26 Second

Publikohen pamjet e para nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik, mbrëmjen e sotme, në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur brenda tunelit, ku një kamion ka përplasur nga pas një autoveturë, tip Fiat, me targa të huaja.

Për shkak se autovetura ka qenë me gaz, ka shpërthyer në flakë, dhe për pasojë ka humbur jetën në vend drejtuesi i mjetit.

Viktima u dërgua në morgun e Spitalit të Elbasanit, ndërsa ende nuk është bërë i ditur emri i tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “E duam gati deri në fund të vitit”/ Debati te ‘Ligjet’, Ibrahimi: SPAK nis punën me 400 dosje për hetim
Next post Aksidenti në tunel, viktima ushtarak, vëllai i deputetes së PS