Të largohet”, Blendi Fevziu del hapur kundër Ramës: Vendi përpara karrierës

Read Time:44 Second

Moderatorja Luana Vjollca, e pyeti për tre ndryshimet që duhet të ndodhin në vendin tonë dhe Fevziu të parën caktoi largimin e qeverisë aktuale.

Gazetari Blendi fevziu ka deklaruar se qeveria aktuale duhet të largohet. I ftuar në “Shiko kush luan”, Fevziu doli hapër kundër kryeministrit Edi Rama teksa u shpreh se vendi ynë ka nevojë për një rotacion.

Moderatorja Luana Vjollca, e pyeti për tre ndryshimet që duhet të ndodhin në vendin tonë dhe Fevziu të parën caktoi largimin e qeverisë aktuale.

Do bënte shumë mirë të ikte qeveria! Ky do ishte ndryshimi më i mirë se do krijonte një rrotacion. E dyta do ishte shumë mirë që ai që do vinte të kishte besimin absolut të shqiptarëve. E treat, është që ky vend duhet të ketë një lloj perspective. Duhet menduar më shumë per vendin sesa për karrierën e tyre brenda partisë,”– tha Fezviu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Djali i Soros me deklaratë të fortë: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”
Next post Strazimiri: Mirënjohje për Merkel dhe Macron!