Detaje tronditëse, autovetura shpërtheu në flakë pasi u godit nga kamioni, drejtuesi u dogj brenda

Read Time:24 Second

Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “News 24” se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka përplasur nga pas një autoveturë me targa të huaja.

Sipas gazetares Bezat, për shkak se autovetura ka qenë me gaz, ka shpërthyer në flakë, dhe për pasojë ka humbur jetën në vend drejtuesi i mjetit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post ‘JO e madhe’/ Kapexhiu: Dështimi me negociatat, përgjegjësi e Ramës
Next post Ilir Demaliaj në Nova Media: Rama si Enveri, ‘Ata na kanë në grykë të pushkës, ne i kemi në grykë të topit’