Home Aktualitet Nesho: Rama shkon në Amerikë për dasma e ekspozita, nuk ka seriozitetin e Berishës

Nesho: Rama shkon në Amerikë për dasma e ekspozita, nuk ka seriozitetin e Berishës

nga Editor

Diplomati i njohur Agim Nesho, i ftuar në emisionin Çim Peka Live në Syri Tv, foli për vizitat e Ramës në Amerikë.

Nesho thekson se Rama shkon në Amerikë për dasma dhe ekspozita. Ai shton se Rama nuk ka seriozitetin e Berishës.

“Rama shkon në Amerikë për dasme ose ekspozita, nuk ka seriozitet.

Rama shau edhe presidentin Trump, duke thënë se është turpi i njerëzimit, që është edhe turp për Shqipërinë, sepse i kishte premtuar pala tjetër se do kishte personalitete të rëndësishme në ekspozitën e tij“, deklaroi Nesho.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!