Berat, 3 persona qëlluan me armë nga makina pronarët drejt lavazhit, sherri për qiranë

Read Time:25 Second

Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me të shtënat me armë zjarri që shkaktuan panik në Berat.

Mësohet se tre persona kanë qëlluar me armë zjarri nga një makinë në drejtim të një lavazhi, në zonën e stadiumit të vjetër në Berat.

Tre autorët mësohet të jenë Vladimir Spahiu, Xhoni Spahiu dhe tjetri me inicialet P.S., të cilët rezultojnë të jenë pronarët e lavazhit drejt të cilit kanë qëlluar me armë zjarri.

Shkak dyshohet të jetë bërë qiraja e lavazhit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Nuk u shiten, tregtarët e Divjakës hedhin domatet në rezervuar
Next post RUSIA PARALAJMËRON LUFTË NË BALLKAN