Home Aktualitet Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Berat

Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Berat

nga Albina Hoxhaj

 Raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në një lokal në qytetin e Beratit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Uznove në qytetin jugor, ndërsa nuk dihet ende dinamika e ngjarjes. Paraprakisht nuk dyshohet për persona të lënduar. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur menjëherë hetimet.

Lajme te ngjashme