Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Berat

Read Time:15 Second

 Raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në një lokal në qytetin e Beratit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Uznove në qytetin jugor, ndërsa nuk dihet ende dinamika e ngjarjes. Paraprakisht nuk dyshohet për persona të lënduar. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur menjëherë hetimet.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Berisha: Disa dallime midis Zaevit dhe Edvin Mafisë
Next post Nuk u shiten, tregtarët e Divjakës hedhin domatet në rezervuar