Home Aktualitet Berisha: Jam shpallur ‘nongrata’ sepse kam kërkuar shpalljen ‘nongrata’ të George Soros

Berisha: Jam shpallur ‘nongrata’ sepse kam kërkuar shpalljen ‘nongrata’ të George Soros

nga Editor

Ish Kryeministri Berisha në faqen e tij në facebook shpjegon arsyen se pse është shpallur nongrata.

“Jam shpallur nongrata sepse kam kërkuar shpalljen nongrata të George Soros, i cili është një armik i betuar i forcave konservatore në Shqipëri dhe në botë”,

Postimi i plotë:

Jam shpallur nongrata sepse kam kërkuar shpalljen nongrata të George Soros, i cili është një armik i betuar i forcave konservatore në Shqipëri dhe në botë! sb

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!