Home Aktualitet Çfarë po ndodh në selinë blu? Delegacioni nga senati amerikan në zyrën e Bashës, e pranishme dhe ambasadorja Kim

Çfarë po ndodh në selinë blu? Delegacioni nga senati amerikan në zyrën e Bashës, e pranishme dhe ambasadorja Kim

nga Editor

Kryedemokrati Lulzim Basha pritet të takohet më vonë gjatë ditës me një delegacion nga senati amerikan. Burmi pranë selisë blu bëjnë me dije se në takim,  do të jetë e pranishme edhe ambasadorja amerikane në vendin tonë Yuri Kim. “Në orën 15.00, kryetari Basha pret në takim në selinë e PD një delegacion nga senati amerikan”, konfirmon zyra e shtypit pranë Partisë Demokratike.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!