Home Aktualitet Ironia e Andi Bejtjes: Foltorja jashtë radhe u zhvillua sot në Kuvend

Ironia e Andi Bejtjes: Foltorja jashtë radhe u zhvillua sot në Kuvend

nga Editor

Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka ironizuar me seancën e sotme të Kuvendit, duke e quajtur atë një Foltore jashtë radhe të Sali Berishës.

STATUSI I PLOTE

Foltore” jashtë radhe e Berishës

Sali Berisha zhvilloi sot një Foltore jashtë radhe…

Berisha harroi ta njoftonte këtë foltore në FB dhe shumica e demokratëve nuk morën pjesë.

…Por në të morën pjesë dhe folën gjatë Edi Rama dhe Lulzim Basha…

Të dy e përshëndetën pa dashje Foltoren…

Foltorja filloi në orën 11 në Parlamentin e Shqipërisë dhe përfundoi ne 12 e 30. Berisha vete nuk mori pjesë…

I pyetur nga gazetarët për këtë aktivitet jashtë radhe, Berisha tha se i qëndron asaj që ka thënë gjithmonë: “Më mirë qiri i fikur, se qiri i fëlliqur”…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!