Home Aktualitet Plumba në Tiranë, një i plagosur tek ish-Parku i autobusëve

Plumba në Tiranë, një i plagosur tek ish-Parku i autobusëve

nga Editor

Të shtëna me armë në Tiranë janë dëgjuar pak më parë.

Ngjarja ka ndodhur zonën e ish-, parkut.

Deri më tani, mësohet se një person është plagosur.

Në sallën operative të Policisë së Tiranës ka ardhur një telefonate për të shtëna me armë te ish-parku i autobusëve, bëjnë të ditur burimet zyrtare policore.

Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ku dyshohet për një person të plagosur në këmbë, në rrethana ende të paqarta.

policia po kreh zonën, dhe ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!