Home Aktualitet Ina Zhupa nxjerr videon përgënjeshtruese për Ministren e Arsimit: Mesimi në lokal nuk është montazh

Ina Zhupa nxjerr videon përgënjeshtruese për Ministren e Arsimit: Mesimi në lokal nuk është montazh

nga Editor

Mësimi ne lokal dasmash nuk eshte montazh. Është fytyra e qeverise se Ramës me shkollat dhe arsimin në vend.

Ministrja e mohon, Petro ulëret si kapter për ta mbrojtur dhe mendon si mund të intimidoj opoziten!

Ja video faktike e mësimit në lokal në Babice të Vlorës që Ministrja e Arsimit e mohoi ne komision kur une ja solla si fakt.

Nuk japin zgjidhje por ofrojnë genjeshtra!

© Video Reporter.al

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!