Home Aktualitet Sherr me thika në Vlorë/ 2 të plagosur

Sherr me thika në Vlorë/ 2 të plagosur

nga Editor

Një konflikt për motive të dobëta ka bërë që 2 persona të përfundojnë në spital në Vlorë. Mësohet se shtetasit K. S., 63 dhe J. H., 48 vjeç për motive të dobëta, janë konfliktuar me mjete prerëse me njeri-tjetrin
Si pasojë janë dëmtuar të dy këta shtetas, të cilët ndodhen në Spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.

Vlorë/Informacion paraprak
Më datë 12.10.2021, rreth orës 19:00, në lagjen “24 Maji”, dyshohet se për motive të dobëta, janë konfliktuar me mjete prerëse me njeri-tjetrin shtetasit K. S., 63 dhe J. H., 48 vjeç të dy banues në Vlorë.
Si pasojë janë dëmtuar të dy këta shtetas, të cilët ndodhen në Spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!