Home Aktualitet SFIDA për Ramën/ Berisha: Edi ndiqe këtë foltore, është punë burrash dhe jo pengjesh

SFIDA për Ramën/ Berisha: Edi ndiqe këtë foltore, është punë burrash dhe jo pengjesh

nga Editor

Berisha: Në emrin tuaj i them Zografit biz, Edvin ndiqe këtë foltore. Këtu është punë burrash dhe jo punë pengjesh. Burra dhe gra të lira. Dhe jo punë pengjesh.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!