Home Aktualitet Basha tha se nuk do lejoj Kuvend antiamerikan/ Jul Deda e thumbon me flamurin e SHBA-së dhe Shqipërisë: T’fala nga Kukesi…!

Basha tha se nuk do lejoj Kuvend antiamerikan/ Jul Deda e thumbon me flamurin e SHBA-së dhe Shqipërisë: T’fala nga Kukesi…!

nga Editor

Pak para nisjes së ‘Folterës’ së Berishës në Kukës, aktori Jul Deda thumbon Bashën nëpërmjet një postimi në ‘Facebook’ ku shfaqet më një flamur shqiptar dhe një amerikan duke nënkuptuar fjalinë e Bashës për ndalimin e kuvendit antiamerikan.

PostimiT’fala nga Kukesi…!✌️

Mund të jetë një imazh i 1 person

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!