Home Aktualitet Video/ Me Fatmira Breçanin në sfond, demokratët e Kukësit 2 orë në rrugë, presin Berishën

Video/ Me Fatmira Breçanin në sfond, demokratët e Kukësit 2 orë në rrugë, presin Berishën

nga Editor

KUKËS– Ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë foltoren e radhës me demokratët në qytetin e Kukësit. Takimi do të zhvillohet në orën 17:30, por përgatitet nga demokratët kanë nisur pak më herët. Të gjithë kanë dalë me flamuj dhe makina, në pritje të lideri historic, ndërkohë që në sfond dëgjohet kënga e Fatmira Breçanit: Sali Berisha!

Ju rujt Zoti o ZOT!,”-thotë njëri prej qytetarëve.

POSTIMI I PLOTË:

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!