Home Aktualitet Noka akuza Bashës: Po përçan demokratët për llogari të Ramës

Noka akuza Bashës: Po përçan demokratët për llogari të Ramës

nga Editor

Deputeti demokrat Flamur Noka ka hedhur akuza të forta ndaj Lulzim Bashës.

Noka shkruan në Facebook, se Basha po përçan PD-në për llogari të Ramës, që ky i fundit të vazhdojë mbretërimin i qetë.

Me gojë e thotë që qëllimi është rrëzimi i Ramës, ndërkohë ky i fundit vazhdon të mbretërojë i qetë në pushtet për 12 vjet.

Me vepra pengu i tij po e ‘lufton’ atë duke përjashtuar dhe përçarë demokratët’, shkruan Flamur Noka në Facebook.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!