Home Aktualitet ‘Thyhen’ zyrat e qarkut të Vlorës/ Grabitësi merr disa dokumente me vlerë (Detajet)

‘Thyhen’ zyrat e qarkut të Vlorës/ Grabitësi merr disa dokumente me vlerë (Detajet)

nga Editor

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 11.10.2021, rreth orës 23:30, tek Pallati i Kulturës, Vlorë, dyshohet se një shtetas ende i paidentifikuar, ka vjedhur me thyerje në zyrat e qarkut, ku ka marrë disa dokumente.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe fiksimin e çdo prove materiale që do të çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!