Home Aktualitet Përjashtimi i Nokës/ Deputetja e PD del hapur kundër Bashës: Po e çon partinë drejt vdekjes

Përjashtimi i Nokës/ Deputetja e PD del hapur kundër Bashës: Po e çon partinë drejt vdekjes

nga Editor

Deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar pas shkarkimit të Flamur Nokës nga Nënkryetar i Komisionit Parlamentar të Sigurisë Kombëtare, ndërsa e paralajmëroi me përjashtim nga grupi parlamentar.

Vokshi ka dalë hapur kundër vendimit të Lulzim Bashës. 

Ajo thekson se futja në rresht e çon PD-në drejt një vdekjeje të sigurt pa zhurmë.

Postimi i Albana Vokshit:

Liria dhe demokracia e brendshme janë oksigjeni që mund të mbajnë në jetë PD-në.

Memeceria, bindja e verbër dhe futja në rrjesht janë asfiksim që e con PD-në në një vdekje pa zhurmë por të sigurt.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!