Home Aktualitet Maliqi, socialistëve: Largojeni të keqen nga partia, nëse keni moral e dinjitet

Maliqi, socialistëve: Largojeni të keqen nga partia, nëse keni moral e dinjitet

nga Editor

Nga Lefter Maliqi

Deshtimi ka vetem nje emer. Pervers si ky s’ka pare bota, i semure, i droguar, i cmendur,arrogant,s’ka as turp,as moral. Kur do shpetoje vendi nga ky klloun? Do negociata ky me citjane!Turp! Socialiste, ju turperoi, ju poshteroi, ju fyeu, ju injoroi ky i pashpirt i pacipe! Largojeni, dezinfektojeni partine nga e keqja,nese keni moral dhe dinjitet!

Lajme te ngjashme