Home Aktualitet Fillon protesta për rritjen e çmimeve të energjisë elektrike, qindra qytetarë sfidojnë shiun

Fillon protesta për rritjen e çmimeve të energjisë elektrike, qindra qytetarë sfidojnë shiun

nga Editor

Protesta për rritjen e çmimeve të energjisë elektrike dhe jo vetëm ka nisur në Tiranë. Qytetarë të shumtë me çadra në duar janë mbledhur para Kryeministrisë për të kërkuar mos ngritjen e çmimeve si dhe uljen e atyre që janë ngritur, siç është çmimi i bukës

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!