Home Aktualitet Vetëvaret në banesë 53-vjeçari në Tiranë, dyshimet e para..

Vetëvaret në banesë 53-vjeçari në Tiranë, dyshimet e para..

nga Editor

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë këtë të hënë. Burime zyrtare të policisë, bëjnë me dije se shtetasi R. A., 53 vjeç ka varur veten në banesën e tij në Rrugën e Kastriotëve.

Dyshohet se viktima vuante nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 11.10.2021, rreth orës 14:10, në Rrugën e Kastriotëve, në banesë, dyshohet se është vetëvarur shtetasi R. A, 53 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!