Home Aktualitet Berisha njofton “Foltoren” e rradhës në bastionin historik të demokratëve, ditën e nesërme në orën…

Berisha njofton “Foltoren” e rradhës në bastionin historik të demokratëve, ditën e nesërme në orën…

nga Editor

Njoftim:

Diten e marte me daten 12 tetor ne ora 17:30 ne Pallatin e Kultures do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukesit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!