Home Aktualitet Basha i bën ‘bllok’ në rrjetet sociale/ Ja reagimi i fortë i Martin Henze..

Basha i bën ‘bllok’ në rrjetet sociale/ Ja reagimi i fortë i Martin Henze..

nga Editor

Kryetari i Partisë demokratike, Lulzim Basha ka bllokuar në rrjetet sociale këshillarin Ekonomik pranë CDU, Martin Henze, lajmi është bërë i ditur nga vetë ky i fundit.

Përmes një postimi në rrjete sociale Henze shkruan se Basha njeriu i cili pretendon të bëjë demokracinë në shqipëri ka marrë një vendim të çuditshëm duke i bërë bllok në twitter.

‘Kryetari i PD në Shqipëri, Lulzim Basha më ka bërë bllok. Lulzim Basha i cili pretendon të bëjë demokracinë është vetë në shkelje të ligjit, dhe sot i tha mirupafshim demokracisë’, shkruan Henze.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!