Home Aktualitet Vasili: Edi vidh më pak dhe rrogat e pensionet rriten që ç’ke me ate punë!

Vasili: Edi vidh më pak dhe rrogat e pensionet rriten që ç’ke me ate punë!

nga Editor

Nga Petrit Vasili

Edi vidh me pak dhe rrogat e pensionet rriten që ç’ke me ate pune!

Nuk eshte ndonje sakrifice e madhe vetem mblidhe pak doren e grabitjes dhe kaq!

E dine te gjithe qe e ke doren plumb te rende!

Ndaj vetem lehtesoje pak doren dhe zgjidhen pensionet dhe rrogat fët e fët, aq kollaj si asnje here qe nga koha e Skenderbeut.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!