Home Aktualitet E TRISHTË/ Sporti shqiptar në zi, ndërron jetë arbitri 24-vjeçar

E TRISHTË/ Sporti shqiptar në zi, ndërron jetë arbitri 24-vjeçar

nga Editor

Lajm i trishtë për basketbollin shqiptar. Arbitri Daniel Aliaj ka ndërruar jetë në moshën 24-vjeçare. Lajmin e bëri publik Federata Shqiptare e Basketbollit me anë të një postimi në “Facebook” ku arbitrin e vlerësojnë si një djalë i cili ishte shumë energjik dhe kishte shumë ambicie.

NJOFTIMI I FEDERATËS SHQIPTARE TË BASKETBOLLIT

“Një lajm i trishtë që kurrsesi nuk do donim të ndanim , ndërron jetë Daniel Aliaj në moshën 24 vjeçare.

Dhimbje për familjen, dhimbje për shoqërinë dhe për komunitetin e basketbollit që e njohu së fundmi si gjyqtar.

Djali energjik dhe me shumë dëshira për të avancuar në gjykimin e ndeshjeve, ambicioz duke ndjekur kolegët e tij më me eksperiencë!

Sa shumë kishe për të dhënë akoma Daniel!

Qofsh i parajsës , i përjetshëm kujtimi yt!”

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!