Home Aktualitet Evi Kokalari merr pjesë në një prej konferencave më të rëndësishme të Partisë Republikane në SHBA

Evi Kokalari merr pjesë në një prej konferencave më të rëndësishme të Partisë Republikane në SHBA

nga Editor

Aktivistja Evi Kokalari ishte e ftuar në një prej konferencave më të rëndësishme të Partisë Republikane në SHBA.

Në konferencën e organizuar në Majemi, të titulluar “Amerika e Para”, ishin të ftuar disa prej njerëzve më të rëndësishëm të Partisë Republikane.

Mes tyre spikatin grupi i ngushtë i ish-presidentit Donald Trump si gjenerali Michael Flynn, Dinesh D’Souza, Steve Bannon, Jack Posobiec, Roger Stone, Darren Beatie, Paul Gosa, Peter Navarro, Jenna Ellis, Jason Miller dhe kongresistja Marjorie Greene.

Kokalari ishte një ndër folëset kryesore në panel së bashku me Jack Posobiec dhe Matthew Tyrmand.

Tema e këtij paneli ishte Komunizmi në Perëndim.

“Një temë e madhe, të cilën ne e njohim shumë mirë,” shkruan Kokalari.

https://video.syri.net/embed/lNiiFhjRrB6KbRQ

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!