Home Aktualitet Basha takon ambasadorin holandez: Ndava shqetësimin për shkeljen e çdo standardi për zgjedhjet në Shqipëri

Basha takon ambasadorin holandez: Ndava shqetësimin për shkeljen e çdo standardi për zgjedhjet në Shqipëri

nga Editor

Mirëprita ambasadorin hollandez Reinout Vos. Diskutuam mbi sfidat e Shqipërisë në procesin e integrimit. Ndava shqetësimin për shkeljen e çdo standardi për zgjedhjet në Shqipëri siç dëshmon dhe raporti i ODHIR, për korrupsionin, lidhjet e politikës me krimin dhe trafiqet.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!