Home Aktualitet Nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë/ Ja zonat dhe oraret përkatëse

Nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë/ Ja zonat dhe oraret përkatëse

nga Editor

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme, në disa zona të kryeqytetit do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike përgjatë orarit 09:00-15:00.

Njoftimi është bërë në rrjetin social Facebook dhe do të jetë në funksion të nvestimit për mirëmbajtjen e kabinave.

“Gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Pjesërisht: Rruga “Myslym Keta”, dhe një pjesë e pallateve tek urra e Gjiroses
09:00-16:00 dhe pjesërisht rruga  Zef Jubani”, shkruan njoftimi.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!