Home Aktualitet U rrëzua në kanal/ Ndërron jetë 51-vjeçari shqiptar në Greqi

U rrëzua në kanal/ Ndërron jetë 51-vjeçari shqiptar në Greqi

nga Editor

Një 51-vjeçar me origjinë shqiptare ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik në Greqi. Makina me të cilën ai po udhëtonte ka rënë në një kanal gati 4 metra të thellë duke shkaktuar vdekjen e menjëherëshme të shqiptarit. Identiteti i viktimës nuk është zbuluar ende. Ai u bllokua në makinë për shkak të deformimrve të shumta që pësoi mjeti, duke vështirësuar punën e zjarrfikësve për nxjerrjen e trupit të tij.1 / 3

Makina e viktimes

Sipas të dhënave paraprake nga polica, shkak për aksidentin është bërë shpejtësia dhe lagështira e rrugës nga reshjet e shiut.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!